YYF Õli
YoYo Factory Long Spin Oil tagab sinu yoyo laagri pikaealisuse. Loop/response õli on tihedam ning mõeldud Loop 1080 ja teiste taoliste yoyode õlitamiseks, kus pikk uneiga ei ole prioriteet.
6.90 Vali
YYF polüester nöörid
Iga yoyo sõbra kohustuslik tagavara. Kümme 100% polüestrist nööri. Polüester kestab kauem kui puuvill, on siledam ja õrnem näppudele ning venib vähem.
Tähelepanu! Kui soovid tellida ainult nööre, siis võta meiega ühendust. Yoyopood saab aru, et on soodsamaid viise ühe ümbriku saatmiseks kui 2.99€ pakiautomaat :)
3.99 Vali
Transpordikott
Lähed teele? Võta oma kollektsioon kaasa! Kompaktne õlarihmaga kott mahutab turvaliselt kaheksa yoyod ning lisavarustuse. Lisaks on välimisel küljel tõmblukuga sahtel telefoni, rahakoti jms kandmiseks.
25.00 Vali
Yoyo hoidja
Hoia oma yoyo alati käepärast ja ole teistele yoyo-sõpradele kaugelt äratuntav. Sobib kõikide butterfly tüüpi yoyo-dega.
4.99 Lisa korvi
Yoyo laager (SPEC, C)
SPEC laager (suurus C). Sobib kõigi meil müügis olevate yoyodega (v.a Loop 1080). Seda laagrit läheb vaja, kui su tänane laager on väsinud või kahjustada saanud. Seda laagrit võib kasutada kitsamate asemel, muutes nii responsive yoyod unresponsive'iks (YYJ Classic, ONE by YYF, FAST 201). Tegu pole nõgusa (Center Trac, Konkave) laagriga.
5.00 Lisa korvi
YYF Multitool
Asendamatu tööriist igale yoyo-sõbrale: Laagri eemaldaja Telje võti Nöörilõikaja Kõik see võtmehoidjas!
7.90 Vali
YYF puuvillased nöörid
Iga yoyo sõbra kohustuslik tagavara. Pakis kümme 100% puuvillast yoyo nööri. Tähelepanu! Kui soovid tellida ainult nööre, siis võta meiega ühendust. Yoyopood saab aru, et on soodsamaid viise ühe ümbriku saatmiseks kui 2.99€ pakiautomaat :)
3.99 Lisa korvi