Die-Nasty – ootamatu lemmik

Die-Nasty – ootamatu lemmik

posted in: yoyod | 0

Steve Brown’i auks loodud Die-Nasty nimi tuleneb huvitavast sõnademängust. Igati väärt austusavaldus inimesele, kes hakkas viljelema oma enda yoyo-stiili ning millest tänaseks on saanud viies võistlusklass rahvusvahelistel yoyo-võistlustel – 5A. Nööri ühes otsas on yoyo, teises aga vastukaal (tavaliselt meenutab täringut) ning mitte mingit pidi ei ole yoyo seotud sinu käega. Kui sellest kirjeldusest Sulle ei piisa, siis vaata sissejuhatuse lehel, mida maailma tipud sellisega teevad (viimane video).

5A (freehand) ei ole ainuke stiil, mida sellega harrastada saab. Karbist välja võttes on tal siiski nöör küljes ja selle otsas silmus näpuga sidumiseks. Die-Nasty on kaasaegse kujuga, võistlusvalmis yoyo. Uneiga on konkurentsivõimeline ning olles täielikult unresponsive, võib algaja yoyo-huvilise kukalt sügama panna. Esimene trikk meie trikkide lehel, bind, on ühtlasi esimene trikk, mis selle ja paljude teiste kaasaegsete yoyo-de puhul esmajärjekorras endale selgeks tuleb teha.

Suurim eelis samas hinnaklassis yoyode ees on aga Center Trac laager. See on kergelt nõgus ning suunab yoyonööri alati keskele ja väldib selle kuhjumist äärtesse.

Ühtlasi on Die-Nasty ainuke yoyo meie valikus, mis saadaval ka pimedas helendavana. Kes aga harjunud valges oma trikke harjutama (mitte, et me soovitaksime seda teha pimedas), neile on ka klassikalised variandid punane ja sinine.

Die-Nasty on hea valik yoyo-dega tuttavale ning väljakutset otsivale algajale.

Leave a Reply