Metalliajastu on käes!

posted in: Meie, yoyod | 0

Yoyopood läheneb oma esimesele sünnipäevale. Oleme osalenud messidel, laatadel, külastanud noortekeskuseid ja toetanud üritusi. Nii palju on tehtud ja veel rohkemgi veel teha. Praeguse seisuga tundub oktoober üks tegusamaid kuid sellest kirjutame teine kord. Täna on meil hea meel teavitada nelja täiesti uue toote lisandumisest meie valikusse. Kolm bi-metall yoyod juba olemasoleva Nightmare kõrvale ning Shutter, Gentry Stein’i teine, alumiiniumist signatuur mudel. Need ei ole niisama mänguasjad, need on tükike yoyokultuurist ning kunstivorm omaette. Piisab vaid puudutusest ja saad aru, et tegu on millegi erilisega.

Esmakordselt lubame ka eeltellimise ning pakume soodustuse kiirematele! Kõik uudismudelid jõuavad müüki 9-ndal Septembril (09.09.2016). Tellides ette saad yoyo kätte teistest varem, ehk siis samal päeval müüki jõudmisega.

4uut

Niisiis Shutter, Space Cadet, Ex-Machina, Edge – kõik saadaval ette tellimiseks ning seda tavahinnast 10% soodsamalt. Kõik yoyod tulevad eksklusiivsetes plastikust displeikarpides – need on omavahel ühilduvad nagu Lego!

Ühtlasi ei tasu unustada ka käimasolevat kampaaniat! Paraku on peale Fast 201 läbi müünud ka Velocity – kiirematele jagub veel Protostar‘e ja Die-Nasty-sid!

 

 

Leave a Reply