Meilt leiad

Töötame igapäevaselt, et iga eestlane saaks kiirelt ja mugavalt, endale sobiva yoyo ja vajalikud tarvikud soetada. Selleks suhtleme maailma tippude ja erinevate tootjatega. Tänase seisuga esindame kolme brändi - USA-st, Saksamaalt ja Hiinast. 

yyf logoYOYOFACTORY - aastal 2003 asutatud USA bränd. YYF esimene yoyo oli FAST 201, mis kiiresti populaarsust kogus ning on müügil tänase päevani. YYF toodete seast leiab midagi endale iga üks - taskukohaseid yoyo-sid algajatele, kompromissituid tööriistu proffidele ning eksklusiivseid mudeleid kogujatele.

80861ad1c057c2d5f661791aacef3d3dYOYOFFICER - YYO asutati Hiinas aastal 2012 eesmärgiga näidata, et ka seal on võimalik toota kvaliteetseid asju. Tootmisprotsess on algusest lõpuni kontrollitud ning yoyod on tuntud ja tunnustatud üle maailma. Erinevalt igast teisest Hiina brändist panustab YYO ka yoyokultuuri edendamisse ning toetab mängijaid ja erinevaid üritusi. 

iyoyoiYoYo - Noor saksa bränd, mille loojaks on Dave Geigle, viiekordne Euroopa yoyo meister. Ainuüksi iYoYo käes hoidmisest on kohe aru saada, et tegu on millegi erilisega. Kuigi need yoyod pole odavate killast, pole iYoYo pole oma tootevalikuga unustanud ka entusiastlikke algajaid.

Mida me tahame

yoyopood soovib, et igal lapsel, nii noorel kui vanal, oleks mänguasi mille kaudu end välja elada. Mille kaudu end täiendada, proovile panna ning mille kaudu õppida. Yoyo-l pole on/off lülitit, et ta sinu eest kõik ära teeks - Sina paned ta käima. 

Iga kord, kui viskad yoyo-d, õpid sa midagi. Alati ei õnnestu, iga kord ei tule ta Su kätte tagasi, kuid kindlasti õpid sa midagi. Iga uus samm toob Sulle rõõmu ning julgustab võtma järgmist. Kas nägid videot meie kodulehel või Sissejuhatuses? Kõik need inimesed alustasid sealt samast kus oled võib-olla Sina - nullist.

Ka yoyopood on tehtud nullist - koos jõuame kaugele!

Throwback OÜ | reg. 12955810 | Kangrumäe tee 2A, Rae vald, Harjumaa, 75307 | info@yo-yo.ee | +372 5333 2321